Dlaczego stringi są tak popularne?

Nie ulega wątpliwości, że ten niewielki kawałek materiału to obiekt pożądania milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie. Jednakże wybranie odpowiednich stringów to wbrew pozorom wcale nie łatwe zadanie. Jeśli dokonamy złego wyboru przestaną być wygodne, niewidoczne i seksowne czyli stracą wszystko za co uwielbiają je fani niebanalnej bielizny.

stringiDo wyboru właściwych majteczek potrzeba trzech rzeczy – krągłej pupy, szerokiego wachlarza bielizny oraz dużego lustra. Co jeszcze warto wiedzieć?

  1. Zakładanie stringów bez wątpienia ma ogromną praktyczną zaletę. Pozwala na komfortowe noszenie obcisłych legginsów lub spódniczek bez efektu tzw. czterech pośladków, które dość często powodują klasyczne figi zwłaszcza w przypadku pań o bardziej okrągłych kształtach.
  2. Wybierając właściwy rozmiar należy traktować stringi tak jak każdy inny rodzaj majtek. Jeśli są zbyt ciasne mogą powodować trudności w krążeniu krwi. Modele zbyt luźne sięgają natomiast powyżej talii. Obie sytuacje nie powinny mieć miejsca jeśli chcemy dobrze wyglądać i tak samo się czuć.
  3. Majtki tego typu mają bardzo różne kształty oraz niebanalne kroje. Warto wybrać ten, w którym czujemy się najlepiej, a unikać tych niewygodnych i wystających spod ubrania.
  4. Ważną kwestią jest materiał, z którego wykonana jest bielizna. Dobrym pomysłem jest zakup majteczek wykonanych z połączenia bawełny i nylonu, albo z mikrofibry, koronki lub lycry.