Bądź modny, noś haremki

Spodnie z szerokimi nogawkami i obniżonym krokiem mogą mieć różne fasony i nazwy. Nie jest łatwo je nosić, ale przy odrobinie wiedzy można wspaniale zestawić je z innymi częściami garderoby.

Dają pole do popisu
Ich ogromną zaletą jest to, że są bardzo wygodne, przez co kobiety uwielbiają je nosić niemal o każdej porze roku, chociaż pasują zdecydowanie do tych bardziej ciepłych miesięcy. Zakupić je można w różnych fasonach i kolorach, również jeansowe, dzięki czemu jest tutaj bardzo duże pole do popisu. Przede wszystkim trzeba jednak zwrócić uwagę na to, jakie obuwie do nich dobrać. Najlepsze będą szpilki, dzięki czemu też stylizacja nabierze też bardziej wieczorowego charakteru. Doskonale pasują też baleriny, chociaż tutaj sporo zależy od typu figury. Osoby szczupłe i drobne spokojnie mogą sobie na nie pozwolić, a te bardziej przy kości muszą już uważać.

Dobierz to, co lubisz
To jednak nie jedyne zasady jeżeli chodzi o haremki Istotną sprawą jest również to w jakim będą deseniu. Osoby o tych bardziej krągłych kształtach powinny wybierać raczej te jednokolorowe, z kolei szczupłe mogą zaszaleć ze wzorami. Z łatwością dobrać można je do różnych stylizacji. Zwykle wybierana jest jednokolorowa góra, zwłaszcza jeżeli haremki są wzorzyste, Ważne, aby nie była ona zbyt długa, aby nie zniekształcić sylwetki. Można dobrać do nich też koszulę  lub marynarkę.

Tego typu odzież to wciąż bardzo modny krój, który nie dość, że jest komfortowy, to jeszcze łatwo dopasować go na różne okazje. Nic dziwnego więc, że kobiety tak je pokochały.