Popularność marki Helly Hansen

Marka Helly Hansen działa nieprzerwanie od wieku XIX, a dokładniej – od roku 1877, kiedy to w norweskim miasteczku o wdzięcznej nazwie Moss jej założyciel – Helly Juel Hansen postanowił rozpocząć działalność, która pomoże mu zaprojektować odzież dla osób aktywnych fizycznie. Sam Hansen był zapalonym żeglarzem, a od dzieciństwa interesował się tymże sportem, toteż postawił przed sobą jeden cel – stworzyć markę modową, która będzie oferowała ludziom prowadzącym intensywny tryb życia bez względu na uprawiany sport. Obecnie HH (Helly Hansen) jest znana na całym świecie, również i w Polsce. Dodatkowo – kojarzona jest w szczególności z najwyższą jakością.

Prostota, wygoda, komfort

bluza Helly Hansen damskaOdzież Helly Hansen jest niezwykle wygodna, a ponadto – charakteryzuje się dużą prostotą, która trafia w gust każdego, kto kocha sport (i nie tylko). Produkty HH są niezwykle wodoszczelne, a także doskonale chronią przed wiatrem, nawet w trakcie warunków ekstremalnych. Co więcej – świetnie potrafią zabezpieczyć właściciela przed ujemnymi temperaturami. Początkowe założenia Hansena udało się zrealizować, toteż do dziś jest to wiodąca na arenie międzynarodowej marka sportowa.

Wśród produktów znajdują się również buty męskie Helly Hansen, które to gwarantują komfort i stabilność w trakcie chodzenia, bądź biegania, a dodatkowo – perfekcyjnie potrafią amortyzować wszelkie wstrząsy niezależnie od mijanego podłoża i warunków.