Buty New Balance coraz popularniejsze w Polsce

Amerykańska firma New Balance należy do największych, a w ostatnim czasie do najbardziej modnych producentów obuwia na świecie. Buty z charakterystycznym logo w kształcie litery N już dawno przestały być popularne tylko w Stanach Zjednoczonych, gdzie firma powstała. Dziś również w Europie buty te należą do modnych i uważanych za obuwie wysokie jakości. Polscy klienci także bez problemu mogą nabyć buty firmy New Blance różnego typu. Największy wybór jest rzecz jasna w internetowych sklepach.

Męskie buty New Balance – nie tylko do uprawiania sportu

Firma New Balance posiada w asortymencie wiele rodzajów obuwia. Buty tej firmy można śmiało polecić sportowcom, głównie biegaczom czy osobom uprawiającym nordic walking. Poza biegowymi produkowane przez firmę New Balance buty męskie nadają się do innych aktywności fizycznych oraz do noszenia na co dzień. Firma produkuje buty trekkingowe, buty treningowe, buty do gry w piłkę nożną (na wszystkie rodzaje nawierzchni). Ponadto ma w ofercie buty zimowe oraz obuwie letnie, np. klapki i japonki). Znaczną część asortymentu stanowią jednak klasyczne buty casualowe, które świetnie nadają się do codziennego użytku. Należą do nich tzw. buty numeric, czyli słynne kolekcje oznaczane liczbami.

Damskie buty New Balance lubiane przez kobiety

Również damskie obuwie firmy New Balance jest chętnie noszone przez panie. Charakterystyczny design sprawia, że produkowane przez firmę New Balance buty damskie należą do najpopularniejszych marek wśród kobiet. W szczególności buty klasyczne cieszą się powodzeniem i są chętnie używane jako uniwersalne obuwie codzienne.