W dobrym dresie wszystko jest możliwe

Każdy rodzaj uprawianego sportu wymaga tego, aby się doskonale do niego przygotować. Dlatego tak istotne jest to, co nałożymy. Odpowiedni dres przyczyni się do poczucia swobody przy każdym wykonywanym ruchu, a brak jakichkolwiek ograniczeń zezwoli na oddanie się treningom pełną mocą.

Harmonia z ciałem
Wysokiej jakości bawełna czy też poliester wyposażone są w imponująco funkcjonalną cechę, która prawidłowo odprowadza wilgoć i utrzymuje suchość skóry. Dodatkowo ergonomiczne szwy nie uciskają i nie są wyczuwalne, co w efekcie pozwala na wykonywanie wszelkich ruchów. Obecność ściągaczy pozwala na właściwe trzymanie się dresów męskich (sprawdź na CitySport.com.pl) na swoim miejscu. Z kolei elastyczny pas z gumką lub sznurkiem umożliwiającym regulację, z łatwością dopasują się do kształtu sylwetki i nie będą się zsuwać czy też krępować pasa.

Dresy Nike składają się z:
– bluz – wkładanych przez głowę, z suwakiem, z kołnierzem lub kapturem,
– długich spodni.
Są one podzielone ze względu na swoje przeznaczenie, np. modele piłkarskie, do biegania, do koszykówki. Można zatem z łatwością dobrać odpowiedni fason do tego, jakie czynności zamierza się wykonywać.

Obecność trendów
Dresy męskie nawiązują do aktualnych tendencji w modzie. Posiadają zatem modny krój nogawek (np. mocno dopasowanych lub w typie spodni jogger), a także ciekawe wzornictwo (np. na rękawach i na bocznej stronie spodni). Właściwy wygląd w czasie wykonywania sportu będzie stanowił o pewności siebie i poczuciu wyposażenia w porządny strój. Taki podział rzeczy świadczy o profesjonalnym podejściu do tematu i tego, że chcemy dobrze wyglądać mimo wykonywania maksymalnego wysiłku. Pora zatem wybrać stosowny krój i ruszyć szybko z miejsca w celu ukształtowania sylwetki, jak i utrzymania zdrowego trybu życia.