Włókniaki – nieestetyczne zmiany skórne, których z łatwością można się pozbyć

Włókniaki to łagodne zmiany nowotworowe występujące na skórze. Ich powstawanie związane jest przede wszystkim z predyspozycjami genetycznymi, ale przyczyn ich pojawiania się jest wiele.

Są to grudkowate narośla umiejscowione się w przeróżnych częściach ludzkiego ciała. Nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, ale wyglądają nieestetycznie. To właśnie ze względu na ich nieładny wygląd, osoby je posiadające decydują się na ich usunięcie.

Źródło zdjęcia LaserLand.pl

Laserowe usuwanie włókniaków

Włókniaki choć nie są poważnym problemem zdrowotnym, są zmianami, które prezentują się wyjątkowo nieestetycznie. Osoby dotknięte tą przypadłością mogą szybko pozbyć się włókniaków w gabinecie medycyny estetycznej. Przy pomocy lasera można z dużą precyzją, a przede wszystkim bezpiecznie usunąć nieefektowne zmiany skórne skórne, które nie dodają urody. Zabieg laserowego usuwania włókniaków jest niezwykle skuteczny i nie niesie za sobą ryzyka, jakie towarzyszy tradycyjnym zabiegom chirurgicznym. Może być z powodzeniem stosowany w miejscach trudno dostępnych, co więcej, nawet w okolicy oka, miejscu, w którym bardzo często włókniaki lubią się pojawiać. Laserowe zabiegi usuwania włókniaków są bezbolesne i nie pozostawiają blizn, co jest niewątpliwą ich zaletą.