Rozwiązanie problemu blizn

usuwanie bliznUrazy, operacje, oparzenia i trądzik to z pewnością same nieprzyjemne sytuacje, o których każdy pragnie szybko zapomnieć. Niestety blizny, które często są wynikiem tych zdarzeń nie pozwalają o nich zapomnieć i szpecą. Na szczęście istnieją sposoby na poradzenie sobie z tymi problemami prowadzącymi do wielu kompleksów.

Metoda, którą pokochali lekarze

Laserowe usuwanie blizn to coraz popularniejszy zabieg pozbywania się niechcianych zmian skórnych. Laser, który emituje światło głęboko penetruje komórki, rozpoczynając od tkanki podskórnej, a kończąc na skórze właściwej. Wygładzenie, lepsze napięcie skóry i poprawa kolorytu to jedne z najważniejszych zalet zabiegu.

Intensywna regeneracja, czyli o resurfacingu

Alternatywną metodą dla osób dojrzałych, które zmagają się ze zbliznowaceniami i przebarwieniami jest resurfacing laserowy. Metoda działa ta niezwykle głęboko i należy do najefektywniejszych na rynku. Jeden zabieg odpowiada efektom nawet dziesięciu mikrodermabrazjii.. Skóra po zabiegu regeneruje się bardzo szybko, a pierwsze efekty widać już po kilku dniach.

Dziś nie trudno o znalezienie odpowiedniego salonu, bądź kliniki zajmującej się profesjonalnym wykonaniem zabiegów. Każdy znajdzie coś dla siebie, a usuwanie laserowe blizn i odmładzanie skóry w Białymstoku przynosi rewelacyjne efekty.