Obuwie na wielkie wyjście

Wyjątkowa okazja zawsze wymaga wyjątkowego stroju. Uroczyste przyjęcie, wesele czy gala to chwile, w których warto postawić na uroczyste stylizacje. Jakie buty najlepiej dobrać do wyjściowej sukienki?

Szpilki

Szpilki to buty, które kobiety namiętnie kochają. Mówi się, że w damskiej garderobie nigdy nie jest ich zbyt wiele.

Wybierając szpilki, warto postawić na modele z wyższej półki, najlepiej skórzane. Nie tylko nie powodują one przykrych otarć, ale i są doskonale zrównoważone, przez co można w nich przetańczyć całą noc.

Wybór szpilek jest w sklepach obuwniczych tak ogromny, że bez problemu można dopasować je idealnie niemal do każdej stylizacji.

Balerinki

Jeszcze do niedawna nawet eleganckie baleriny do sukienki były kojarzone jedynie z butami pasującymi do codziennych stylizacji. Na szczęście w sklepach pojawiły się modele zdobione cekinami lub sztucznymi kamieniami, doskonale pasujące do wyjściowych sukienek.

Ogromną zaletą balerin jest ich wygoda – są to buty dobrze dopasowane, bardzo lekkie, na płaskim obcasie, przez co nie obciążają nóg. Idąc na przyjęcie w szpilkach, warto umieścić w swojej torebce właśnie baleriny damskie – mogą uratować życie, kiedy buty na wysokim obcasie wyjątkowo zmęczą stopy.

gustowne baleriny z ozdobą