Mezoterapia igłowa na rozstępy i cellulit

mezoterapia LaserlandMezoterapia igłowa ciała to świetny sposób na piękne, jędrne i zadbane ciało. Skutecznie likwiduje cellulit, rozstępy pozostawiając skórę delikatną i miłą w dotyku. W czym zatem tkwi sekret tej metody?

Igłowa mezoterapia w Białymstoku polega na wprowadzeniu pod skórę – na głębokość 1 – 2 milimetrów – specjalnego środka leczniczego, który w aktywny sposób walczy z defektami skóry. Defektami tymi są na przykład zmarszczki, rozstępy czy cellulit. Wprowadzona substancja z jednej strony rozbija złogi tłuszczu, pozwalając mu na szybszy rozkład a z drugiej – jak w przypadku zmarszczek – wypełnia powierzchnię uwypuklając skórę i sprawiając, że staje się ona ponownie napięta i gładka.

Zabieg jest bezbolesny, wykonywany pod znieczuleniem miejscowym. Jednak skuteczne zwalczanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej, nie kończy się na jednym zabiegu (choć już po nim widać zdecydowaną poprawę w kondycji naskórka). Aby efekt był długotrwały i stuprocentowy należy wykonać serię 5 – 6 zabiegów w odstępach maksymalnie dwutygodniowych. Tylko wówczas efekt będzie utrzymywać się nawet przez 3 lata a skóra będzie napięta i pozbawiona grama cellulitu, rozstępów i innych niedoskonałości.

Zabieg mezoterapii igłowej ciała w Białymstoku

Zabieg mezoterapii igłowej ciała jest dostępny również w Białymstoku, gdzie wykwalifikowani kosmetolodzy są w stanie wygładzić wszystkie zmarszczki i sprawić, by ciało wyglądało o wiele młodziej.

Warto zainwestować i cieszyć się pięknym ciałem na dłużej!