Jak odświeżyć swój styl na wiosnę?

Wiosna to czas, kiedy mamy ochotę na odrobinę szaleństwa i eksperymentów z własnym wizerunkiem. Warto zatem iść za tym Impulsem i rzeczywiście zmienić coś w swoim sposobie ubierania się. Będzie to też świetnym pretekstem do zrobienia zakupów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak odświeżyć swój styl na wiosnę

Zwykle niewiele osób stać na to, aby wymienić swoją garderobę od A do Z. Na początek lepiej ją po prostu przejrzeć i i wybrać te rzeczy, które wciąż ma się ochotę nosić. Na pewno uda się je znaleźć w swojej własnej szafie. Analizując jaka odzież damska wciąż nadaje się do użytku, można zaplanować co dokupić, aby tworzyć stylizacje zgodne z duchem czasu i obecnymi trendami.

Dodatki

Czasami wystarczy tylko dokupić trochę nowych dodatków. Modna torebka, okulary przeciwsłoneczne czy biżuteria potrafią sprawić, że nawet stary rzeczy z szafy dostaną drugą szansą, bo z nimi będą się dużo lepiej prezentować. Wiosną dobrze też kupić nowe buty, bo zwykle te które były noszone jesienią, nie wyglądają już szykownie. To właśnie na buty wiele osób zwraca uwagę, oceniając styl drugiej osoby.

Ubrania sportowe damskie

Do garderoby warto też wprowadzić kilka sportowych elementów. Nie znaczy to, że trzeba się ubierać w dres. Może być to po prostu bawełniana sukienka o luźnym kroju, kurtka bomberka, albo tak modne ostatnio spodnie joggersy. Ubrania sportowe zawsze trochę odmładzają, dodając nawet trochę starszym kobietom więcej dziewczęcość i i luzu.

Modna kolorystyka

Na wiosnę nie warto bać się kolorów. Nawet zwolennicy stonowanych barw powinni odważyć się nosić troszkę więcej kolorowych rzeczy. Mogą to być kolorowe dodatki, apaszki, biżuteria, a nawet sznurówki w butach.