Wiosenne buty Adidas Neo

Na jaki model butów warto zdecydować się wraz z przyjściem upragnionej wiosny? Nigdy nie jest to wybór łatwy. W pierwszej kolejności warto dokonać przeglądu własnej szafy i zadecydować o tym, czego jeszcze w niej brakuje. Później warto sprawdzić aktualne trendy i zastanowić się, które z nich chciałoby się wykorzystać.

Na całe szczęście istnieją marki, które ten wybór znacznie ułatwiły. Tak jak na przykład firma Adidas, która jak co roku, przygotowała dla swoich klientów kilka bardzo fajnych i iście wiosennych nowości.

Wśród butów Adidas Neo damskie, nie brakuje pastelowych oraz jasnych kolorów, które z całą pewnością podbiją serca większości pań. Jednocześnie są to modele ponadczasowe i bardzo uniwersalne, dzięki czemu dopasują się do każdej stylizacji i w każdej kompozycji wyglądać będą zachwycająco.

Jakie modele wybrać więc na nadchodzącą wiosnę?

Przede wszystkim tak jak było już wspomniane wyżej, warto postawić na jasne i delikatne kolory, które dodadzą każdej stylizacji lekkości oraz powabu.
Z całą pewnością sprawdzi się tutaj model Cloudfoam Daily QT Clean, który zachwyca swoim lekko pudrowym, różowym kolorem, który będzie idealny na godne przywitanie nadchodzącej wiosny.
Warto zwrócić uwagę także na pokrewny model, czyli na Cloudfoam QT Racer. Z całą pewnością są to buty o sportowym charakterze, ale wiosną na pewno sprawdzą się, zarówno podczas całodniowego spacerowania po mieście, jak i podczas pracy w biurze. Ważne, aby tej wiosny mieć choć jedną parę różowych, sportowych butów.