Koszulki dla aktywnych

Każda kobieta, która chociaż przez pewien czas aktywnie ćwiczyła przyzna rację wielbicielom sportowych ubrań – a w szczególności koszulek. Jeżeli trenujemy, stają się one niezastąpione!

Szwy

Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim koszulki damskie przeznaczone do uprawiania w nich sportu szyte są w sposób całkiem odmienny od innych ubrań. Posiadają szwy ulokowane w zupełnie inny sposób. Dzięki temu nie musimy obawiać się nieprzyjemnych obtarć, które, szczególnie jeśli na przykład uprawiamy jogging i wykonujemy rytmiczne, ale szybkie ruchy – potrafią stać się prawdziwą zmorą i zepsuć każdy bieg.

Oddychanie

Poza tym t-shirty sportowe damskie wykonywane są z materiałów przepuszczających powietrze i odprowadzających pot. Oznacza to dokładnie tyle, że nie pozwalają nam się przegrzać, jeżeli biegamy w letnim upale, ale nie dopuszczają również do tego, aby nas przewiało, jeżeli podczas treningu smaga nas listopadowa wichura. Niekiedy ratuje to nasze zdrowie, w bawełnianym golfie przeziębiłybyśmy się od razu – a wtedy nici z dalszego budowania formy!

Dizajn

Co jeszcze powiedzieć można o koszulkach damskich? Z pewnością ich nowoczesny dizajn zmotywował już niejedną z nas do ruszenia z kanapy – “akurat dzisiaj tak bardzo mi się nie chce, ale przecież kupiłam nową koszulkę, nigdzie indziej jej nie założę, będzie tak smutno wisiała w szafie”? Z pewnością wybierzemy coś, co nam się spodoba. Królują tutaj energetyczne, dodające sił, fluorescencyjne barwy, jednak miłośniczki spokojnych kolorów i pasteli również znajdą coś dla siebie.

Jeżeli uprawiamy sport warto zatem zainwestować chociaż w jedną, sportową koszulkę. Z pewnością będą to dobrze wydane pieniądze.