Aby manicure ślubny nie był nudny

Manicure ślubny wcale nie musi być nudny. Prawda, jeszcze do niedawna na paznokciach panien młodych w dniu ślubu królował klasyczny french. Dziś także jest to bardzo popularnym rozwiązaniem, jednak wiele pań decyduje się na paznokcie ślubne wychodzące poza standardowe ramy. Są one doskonałym uzupełnieniem stylizacji ślubnej, podkreślając wyjątkowy charakter tego dnia.

Paznokcie na wesele i ślub

Najważniejsze, by stylizacja paznokci płynnie i harmonijnie współgrała z resztą stylizacji. Razem z sukienką, butami i biżuterią powinna tworzyć ona spójną całość.

malowanie paznokci przed weselem

Wykonanie weselnych paznokci powinno się powierzyć specjalistce, zwłaszcza jeśli ma to być skomplikowana stylizacja. Wykonanie niektórych zdobień jest nie tylko pracochłonne, ale również wymaga nie lada zdolności manualnych i umiejętności.

Co może znaleźć się na paznokciach?

Wielbicielki stylizacji paznokci wiedzą, że tak naprawdę ograniczać je może tylko wyobraźnia. Ozdób, które mogą znaleźć się na paznokciach jest na rynku tak wiele, że można z nich stworzyć nawet najbardziej szaloną stylizacją. Paznokcie na wesele mogą być ozdobione brokatem, kryształkami czy naklejkami wodnymi. W takiej sytuacji klasyczny french musi ustąpić – w dniu ślubu wcale nie musi być prosto i klasycznie.