Moda na róż

Kolor różowy już od kilku lat nieprzerwanie jest bardzo modny. Delikatne, pudrowe odcienie różu królują wśród takiej modnej odzieży damskiej: https://mayoutway.com/pl/c/Kobieta/512/1/full w niemal każdym sezonie. Popularność tego koloru wcale nie maleje, dlatego warto przyjrzeć mu się bliżej.

młoda dziewczyna w modnym stroju

Modne odcienie różu

Był już pudrowy róż i różowe złoto, a teraz na wybiegu pojawia się kolor różowy w zupełnie innym wcieleniu – intensywny, rzucający się w oczy, często występujący w połączeniu z błyszczącym materiałem. Kobiety, które nie czują się dobrze w tak mocnym kolorze, mogą wybrać zdecydowanie delikatniejszy, chłodny i blady róż, który również jest obecny w tegorocznych trendach. Bardzo modne będą też połączenia pastelowego różu z bielą lub ognistą czerwienią.

Odzież damska w kolorze różu

Jakie ubrania w kolorze różowym można nosić? Jest on obecny właściwie we wszystkich elementach garderoby, ale występuje w bardzo zróżnicowanych formach. Odważne trendy, takie jak puchowe różowe kurtki, jaskrawy żakiet czy lakierowane spodnie, nie są zbyt popularne wśród przeciętnych kobiet. Większym powodzeniem cieszy się róż w delikatnym, romantycznym wcieleniu. Pastelowe, długie spódnice czy sukienki z frędzlami, blado różowe szorty lub koszulki to chętnie wybierane przez kobiety elementy odzieży damskiej w tym sezonie.