Jakie brwi są najbardziej modne w tym sezonie

W latach 90- tych, do których tak często wraca się wspomnieniami, najmodniejsze były mocno wyskubane brwi, dosłownie cieniutkie łuki, które praktycznie w żaden sposób nie podkreślały piękna oczu. Na szczęście już dawno odeszło się od tego trendu, od wielu lat modne są brwi wyglądające jak najbardziej naturalnie.

Naturalne brwi

Dlatego właśnie współczesne kobiety coraz rzadziej depiluję brwi. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że lepiej jest podkreślać ich piękną naturalną linię, nawet jeżeli brwi wydają się być odrobinę zbyt gęste czy krzaczaste. Właśnie takie wyglądają naprawdę najlepiej. Stanowią piękną oprawę dla oczu oraz całej twarzy.

Kosmetyki do makijażu brwi

Kto jednak nie może poszczycić się właśnie takimi łukami, szuka kosmetyków do ich makijażu. A tych w drogeriach nie brakuje. Półki z kolorowymi kosmetykami uginają się pod ciężarem wszystkiego, również specyfików do malowania brwi. Obecnie bardzo popularne są pomady do brwi. Pomada do brwi od Gobli to kosmetyk najczęściej zamknięty w okrągłym pudełeczku, który ma konsystencję gęstą i kremową, powinien być nakładany za pomocą pędzelka. Przy pomocy pomady do brwi, łuki można naprawdę pięknie podkreślić, trzeba tylko zwrócić baczną uwagę na jej odcień. Zawsze jest lepiej wybrać odcień odrobinę jaśniejszy, bo w ciągu dnia kosmetyki utleniają się, więc czasami wyglądają na ciemniejsze. Pomady do brwi występują na szczęście w różnych odcieniach, zatem nawet panie o jasnych brwiach znajdą kolor dobry dla siebie.