Keratynowe prostowanie włosów w domowych warunkach

Nie każda kobieta ma możliwość regularnie korzystać z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. Encanto jest zestawem pozwalającym na samodzielne wykonanie keratynowego prostowania włosów. To prawdziwa innowacja, dzięki której każdy może o wiele łatwiej, taniej i przyjemniej zadbać o swój wygląd.

Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do keratynowego prostowania należy dokładnie oczyścić włosy, używając do tego celu szamponu składającego się wyłącznie z naturalnych składników. Dobrze sprawdzi się w tej roli produkt Encanto, zawierający wyciąg z kory wiśni, ekstrakt z zielone herbaty oraz liczne substancje o działaniu nawilżający i oczyszczającym.

Sposób wykonania zabiegu

Gdy włosy będą już dokładnie oczyszczone, można sięgnąć po keratynę Encanto Gobli i nałożyć ją na całą długość kosmyków, aby skutecznie je odbudować, zregenerować i uzupełnić powstałe ubytki. Keratyna w błyskawiczny sposób wygładzi całe włosy i zagwarantuje im lśniący, błyszczący wygląd. Zabieg powinno się zakończyć zastosowaniem odżywki Encanto, która wzmacnia i przedłuża efektywność keratynowego prostowania. Zawiera sporą ilość odbudowującego kosmyki kolagenu oraz specjalne wyciągi z różnych ziół, dbające o ogólną prezencję włosów.

 

Encanto Keratyna to świetny produkt dla osób, które chciałyby skorzystać z keratynowego prostowania, ale nie mają czasu bądź pieniędzy na przeprowadzenie takiego zabiegu w salonie fryzjerskim.