Sposób korzystania z preparatu Nanoplex

Według założeń producenta kuracja Nanoplex Gobli ma odbudowywać włosy zniszczone różnymi zabiegami stylizacyjnymi. Powinna przywrócić im naturalny, pierwotny wygląd, radząc sobie z przesuszonymi i rozdwojonymi końcówkami, nadmierną łamliwością oraz utratą blasku. Efektywność terapii zależy jednak od w dużej mierze od samego użytkownika preparatu. To on musi właściwie z niego skorzystać, jeśli chce dobrze zadbać o swoją włosy.

Przygotowanie do zabiegu

Kluczowe jest oczywiście przestrzeganie wszystkich zaleceń samego producenta. Należy się z nimi zapoznać i się do nich ustosunkować. Bardzo ważne jest trzymanie się odpowiednich dawek. Idealną porcję Nanoplexu 1 należy dodać do pojemnika z farbą i całość dokładnie wymieszać. Jeśli włosy są długie i wymagają zastosowania dwóch opakowań farby, trzeba podwoić porcję odbudowującego preparatu. Następnie należy przejść do samego farbowania.

Przebieg zabiegu

Mieszankę należy nałożyć na całą długość włosów w preferowany sposób – przy pomocy pędzelka lub aplikatora. Po upływie czasu podanego na opakowaniu koloryzującego produktu trzeba bardzo dokładnie umyć włosy samą wodą (bez dodatku szamponu). Gdy włosy będą już oczyszczone, można nałożyć na nie Nanoplex 2, który dogłębnie je odżywi. Po upływie dziesięciu minut należy zmyć go szamponem i wsmarować w kosmyki ulubioną odżywkę. Efektem końcowym powinny być doskonale nawilżone i idealnie zafarbowane włosy.