Bezpieczna koloryzacja włosów

Piękne włosy to dla kobiet jeden z najważniejszych elementów wyglądu. Są symbolem kobiecości i urody, dlatego każdej pani zależy na tym, aby wyglądały jak najlepiej – były lśniące, zdrowe, pełne blasku i elastyczności.

Pielęgnacja włosów

Włosy są dość podatne na zniszczenia. Słońce, wiatr, suszenie, prostowanie i kręcenie – wszystkie te czynniki mogą osłabić kondycję włosa. Jednak największe szkody może przynieść nieumiejętne farbowanie. Raz zniszczone włosy trudno odbudować, dlatego
lepiej zapobiegać, wybierając wysokiej jakości produkty do koloryzacji.

Loreal Majirel – bezpieczne farbowanie

Kobiety często decydują się na samodzielną koloryzację włosów w domu. Aby uniknąć zniszczonych i przesuszonych kosmyków, warto wybierać takie farby, które oprócz koloryzacji jednocześnie wspaniale odżywiają.loreal majirel

Do takich farb należy Loreal Majirel. Zawiera w swoim składzie specjalne kompleksy, które zapewniają głęboki kolor i blask, przy jednoczesnym wzmocnieniu i odżywieniu włosa. Używając tej farby można mieć pewność, że nie doprowadzi do żadnych zniszczeń, nawet przy regularnym stosowaniu.

Odpowiedni kolor

Proponowana przez Loreal Majirel paleta kolorów posiada bardzo szeroką gamę odcieni, wśród których każda kobieta znajdzie swój idealny kolor.

Decydując się na nowy kolor włosów, nie można kierować się jedynie modą lub własnymi wyobrażeniami, lecz przede wszystkim urodą, karnacją, kolorem oczu. Prawidłowo wykonana koloryzacja włosów to taka koloryzacja, która podkreśla urodę, nadaje twarzy nowego wyrazu i przede wszystkim zostawia włosy pięknie odżywione, elastyczne i pełne blasku.