Modny manicure

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, jaki rodzaj stylizacji paznokci jest obecnie najmodniejszy. Prym wiodą oczywiście hybrydy, które bardzo szybko wyparły z rynku dużo mniej naturalne i przez to nieszczególnie atrakcyjne tipsy. Jednak również wśród hybryd znaleźć można różne sposoby stylizowania paznokci.

Nie tylko jeden kolor

Kobiety doceniają w manicure hybrydowym przede wszystkim jego trwałość, więc nieraz wystarcza im pomalowanie paznokci na jeden kolor, nawet neutralny, i sam fakt, że warstwa ta utrzyma się przez czas dużo dłuższy niż w przypadku zwykłego lakieru. Jednak jeśli odwiedzi się dobry salon oferujący wykonywanie tego zabiegu, można popuścić wodze fantazji i zafundować sobie dużo bardziej niezwykłe paznokcie. Mogą na to liczyć zwłaszcza kobiety wykonujące manicure hybrydowy w Warszawie, gdzie można dowolnie wybierać pośród różnych ofert.

A co obecnie jest modne? Właściwie wszystko, manicure hybrydowy daje wielkie możliwości. Można malować paznokcie na liczne kolory jednocześnie, wykonywać ombre, czyli robić jaśniejsze końce płytek, co wygląda bardzo efektownie, czy też malować różnego rodzaju wzorki, by wyróżnić się z tłumu. Świetnie wyglądają też wyszukane lakiery hybrydowe, na przykład holograficzne czy też w nietypowych kolorach: ciemnego fioletu, granatu czy zieleni. Dawniej kobiety obawiały się malować paznokcie na takie wyraziste barwy, gdyż w ich przypadku lepiej widać niedociągnięcia i odpryski, jednak w przypadku hybryd nie potrzeba się tego bać.