Jak nakładać podkład jak profesjonalistka

gąbka do makijażu real techniquesKażda kobieta chce coraz lepiej nakładać na twarz fluid, bo w końcu wtedy makijaż jest wykonany bardziej stanie i dłużej się trzyma. Jak robić to jak profesjonalistka? Wystarczy kupić sobie gąbki do makijażu. Gąbeczki do podkładu to doskonałe akcesorium, dzięki któremu makijaż będzie trwale nałożony.

Gąbki do makijażu

Gąbka do makijażu real techniques to coś, co polecają wszystkie makijażystki. Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe akcesoria, dzięki którym make up można zrobić jeszcze bardziej wygodnie i precyzyjnie. Te gąbeczki to właśnie taka rzecz. Każdy podkład, nawet ten z niższej półki cenowej, będzie dużo lepiej wtapiał się w skórę, jeśli nałoży się go w profesjonalny sposób. Potem twarz wystarczy jeszcze przypudrować, a efekt nieskazitelnej cery gwarantowany.

Fluid nałożony za pomocą palców

Wiele kobiet nakłada też fluid w najbardziej podstawowy sposób, czyli za pomocą dłoni. Trzeba jednak pamiętać o tym, że w ten sposób po twarzy roznosi się zanieczyszczenia, mogą też pojawić się stany zapalne. Dłonie zawsze należy dokładnie umyć, zanim rozpocznie się wykonywanie makijażu. Za pomocą palców trudno jest dobrze rozprowadzić gęsty, mocno kryjący fluid, który daje duże krycie. Gąbeczka będzie z nim lepiej współpracować, szczególnie jeżeli do fluidu doda się kroplę rozświetlającej bazy pod makijaż. To jeden z trików, jaki stosują najlepsze makijażystki, wykonujące makijaż profesjonalny.