Makijaż, który optycznie powiększy oko i rozświetli spojrzenie

Jak wydobyć z oczu blask i podkreślić ich naturalne piękno? Odpowiednio wykonany makijaż potrafi zdziałać cuda. Wystarczy kilka trików, żeby zatuszować cienie pod oczami, powiększyć oczy i nadać im bystry, zalotny wygląd.

Kilka trików na cienie pod oczami

Jeśli spojrzenie ma wyglądać na świeże, przede wszystkim należy zadbać o ujednolicenie skóry w okolicach oczu. Kiedy skóra jest opuchnięta, można wykonać chłodzący okład np. z czarnej herbaty. Na tak przygotowaną skórę można nałożyć łagodzący opuchliznę krem pod oczy. Kolor pomoże ujednolicić doskonale matujący sińce i zaczerwienienie korektor pod oczy Maybelline. Wystarczy jego niewielka ilość, żeby usunąć fioletowe otoczki, a tym samym automatycznie powiększyć oko i sprawić, że twarz będzie wyglądała na bardziej wypoczętą.

Jak optycznie powiększyć oko?

Korektor pod oczy Maybelline to niejedyny kosmetyk, który pomoże optycznie powiększyć oko i ożywić spojrzenie. Kolejnym krokiem jest użycie jasnych cieni do powiek i dodającego zalotności spojrzeniu eyelinera. Najważniejszym krokiem w makijażu jest rozświetlacz pod oczy Maybelline – wystarczy niewielka ilość tego kosmetyku naniesiona w kącik oka oraz na górną część powieki, żeby oko natychmiast się otworzyło. Dedykowany oczom rozświetlacz Maybelline jest bardzo lekki, dzięki czemu nie obciąża tych delikatnych partii skóry i prezentuje się bardzo naturalnie i subtelnie przez cały dzień.