Idealne buty na jesień – botki

Obecnie z całą pewnością nie możemy narzekać na ubogi asortyment, jeśli chodzi o wybór butów i spodni. Oferta sklepowa jest bardzo bogata i zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Wraz z nastaniem chłodniejszych dni pojawia się konieczność założenia cieplejszych butów i spodni. Jak najbardziej sprawdzą się jeansy i botki damskie oraz kozaki. 

Jakie buty nosić na jesień?

Jesienna aura sprawia, że potrzebować będziemy czegoś cieplejszego niż sandały. Na pomoc przychodzą klasyczne botki damskie, które idealnie sprawdzają się w zestawieniu ze spodniami. Mogą być także legginsy czy też spodnie typu skinny. W przypadku botków nie trzeba rezygnować z dzwonów i kulotów. Najważniejsze jest to, aby umiejętnie stworzyć unikalną i pasującą do siebie stylizację. Oprócz tego idealne będą długie kozaki sięgające za kolano czy botki kończące się dużo nad kostką. Krótkie botki także będą dobrym wyborem. 

Spodnie w połączeniu z butami – jak stworzyć dobrą kombinację? 

W przypadku botków, kozaków i spodni jest tak, aby całkowicie wyeksponować buty, wkładając w nie spodnie lub schować obuwie pod spodniami. Można podwinąć nogawki, aby stykały się z botkami. Przy obcisłych spodniach idealną opcją będzie włożenie ich do butów, a przy szerokich nogawkach sprawdzi się ukrycie obuwia pod spodniami. Przy spodniach 7/8 i boyfriendach i bardzo modnym rozwiązaniem jest podwinięcie nogawki na długość botków. W przypadku sukienek znacznie lepiej sprawdzają się kozaki. Inną opcją będzie założenie długiego swetra do spodni.