Najpopularniejsze wersje szczotek Tangle Teezer?

Zakup porządnej szczotki do włosów wcale nie jest prostym zadaniem. Na szczęście na rynku dostępnych jest bardzo wiele wersji szczotek Tangle Teezer, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie wersje szczotki wykonane są z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu będą służyć przez wiele długich lat użytkowania.

Wersja Aqua Splash

Osoby, które bardzo często szczotkują mokre włosy, powinny postawić na szczotkę Tangle Teezer Aqua Splash, która w tym konkretnym przypadku sprawdzi się najlepiej. Szczotka Aqua Splash posiada nieco krótsze ząbki i jest pusta w środku, dzięki czemu łatwiej utrzymać ją w dłoni. Warto wspomnieć również i o tym, że szczotka Aqua Splash doskonale nadaje się do rozprowadzania różnorodnych odżywek i masek.

Wersja Thick&Curly

Model Thick&Curly to najlepszy wybór dla kobiet, które mają kręcone i gęste włosy. W wersji Thick&Curly ząbki są znacznie dłuższe niż w standardowych modelach Tangle Teezer Original. Szczotka zaprojektowana została w taki sposób, aby chronić kręcone włosy przed łamaniem i wyrywaniem. Osoby, które mają mniejszy lub większy problem z bolesnym ciągnięciem w trakcie czesania, powinny jak najszybciej postawić na Thick&Curly.

Wersja Blow Styling

W każdym profesjonalnym sklepie powinna znaleźć się również wersja Blow Styling, która obok modelu Tangle Teezer Original jest najbardziej rozpoznawalna. Magiczna szczotka Blow Styling charakteryzuje się rączką i dość gęstą siecią ząbków w czterech rzędach. Do włosów długich przeznaczona jest wersja Full Padle, a do krótkich Half Paddle. Pamiętać należy o tym, że w obu wersjach ząbki są dość grube i twarde.

Ile kosztuje szczotka?

Tangle Teezer cena waha się od 35 do 50 zł. Mowa tutaj oczywiście o oryginalnej szczotce – dostępnej np. na darmarsklep.pl. Pamiętać należy również i o tym, że wiele sklepów organizuje promocje i wyprzedaże, dzięki czemu szczotkę można kupić nawet za 25 zł.