Hair Medic tonik. Hamuje wypadanie włosów już po 3 tygodniach

Zaawansowana nanotechnologia oraz starannie wyselekcjonowane składniki aktywne to podstawa kosmetyków Hair Medic. Tonik tej marki to dzisiaj prawdziwy hit na wypadające włosy!

Czym jest tonik Hair Medic?


Produkowany przez Hair Medic tonik to innowacyjny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry głowy. Powstał w Korei na bazie nanotechnologii, aby pomagać osobom borykającym się z problemem łysienia różnego pochodzenia.

W toniku Hair Medic znajduje się aż czternaście składników aktywnych wytwarzanych niskotemperaturową technologią nano-ekstrakcji. Dzięki miniaturyzacji cząsteczki te skuteczniej docierają bezpośrednio do cebulek włosowych, hamują wypadanie włosów i aktywują ich odrost.

Kosmetyk ten bazuje na naturalnych składnikach – nie zawiera hormonów, parabenów. Ma hipoalergiczną, niedrażniącą formułę.

Działanie toniku Hair Medic:


– hamuje wypadanie włosów po 3 tygodniach
– przyspiesza porost włosów
– wzmacnia włosów
– normalizuje wydzielanie sebum
– pogrubia włosy
– usuwa łupież
– chroni włosy

Jak stosować tonik Hair Medic?


Tonik Hair Medic jest bardzo łatwy w użyciu. Systematyczne stosowanie kosmetyku pozwala na uzyskanie optymalnych efektów.

Produkt należy nakładać na skórę głowy dwa razy dziennie – całościowo lub punktowo na miejsca z nadmiernymi prześwitami. Rekomenduje się stosowanie go po umyciu włosów. Dla lepszego efektu należy wykonać masaż skóry głowy. Toniku nie należy zmywać – należy pozostawić go do wchłonięcia.

Działanie toniku Hair Medic wspiera również szampon z tej samej linii.