Authentic beauty concept – niezwykła moc wegańskich kosmetyków

Nic tak nie dodaje kobiecie stylu jak piękne włosy. Długie czy krótkie – zadbane i wypielęgnowane są wyjątkową ozdobą. Dużo czasu zajmuje, zanim poznamy je dobrze i znajdziemy dla nich odpowiednie kosmetyki, ale tylko w ten sposób możemy wydobyć z nich naturalne piękno.

Kosmetyki wegańskie – czyli to, co najlepiej służy włosom

Chemiczne substancje dodawane do kosmetyków do pielęgnacji włosów, mogą spowodować dużo więcej spustoszeń w ich kondycji niż nam się to wydaje. Źle oczyszczone, przesuszone lub przeciążone, nie chcą się układać i musimy korzystać z jeszcze bardziej drastycznych środków, aby je ujarzmić. Prostownice, lokówki, lakiery, żele, pianki – wydawałoby się, że to nic wielkiego, ale stosowanie regularnie kosmetyków do stylizacji włosów, niszczy je jeszcze bardziej. Authentic beauty concept https://sklep.bellita.waw.pl/authentic-beauty-concept to nowa linia profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, które wykorzystują moc naturalnych, wegańskich składników roślinnych, aby wydobyć z włosów ich naturalne piękno.

Owoce, orzechy, zioła

Authentic beauty concept wykorzystuje niezwykłe roślinne substancje aktywne do tworzenia wyjątkowych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Firma postawiła sobie również za cel wydobyć je w taki sposób, aby odbywało się to jak najmniej inwazyjną metodą. Tylko w ten sposób pozyskane substancje są w pełni wartościowe i spełniają swoje funkcje w 100%. Mango, bazylia, orzechy pekan, syrop klonowy, daktyle, cynamon – to musi pachnieć i smakować wyjątkowo. I tak też jest, ale jeszcze poza tym wspaniale działa na nasze włosy.