Depilacja lycon – co trzeba wiedzieć?

Nadmierne owłosienie jest problemem wielu kobiet. Założenie sukienki, wyjazd na urlop czy wyjście na basen to momenty, w których trzeba wyjątkowo zadbać o usunięcie owłosienia. Usuwanie owłosienia przeważnie nie jest zabiegiem przyjemnym i lubianym przez panie. Czy depilacja lycon jest skuteczna? 

Depilacja lycon – co to jest? 

Depilacja lycon Warszawa to depilacja, którą przeprowadza się przy pomocy wosku – https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja/depilacja-lycon. Jej największym atutem jest bezbolesność, czego nie gwarantują inne rodzaje depilacji woskiem. 

Bardzo duża zaletą depilacji lycon jest umiejętność usunięcia włosków, które mają 2 – 3 milimetry. Do tego zabiegu wykorzystywany jest wosk hot wax. W delikatny i komfortowy sposób zakładany jest na miejsce przeznaczone do depilacji. Ma optymalna temperaturę, która nie podrażnia skóry, dzięki temu preferowany jest do wrażliwych partii ciała. Twarz, pachy czy okolice bikini nie będą zaczerwienione po zabiegu. 

Depilacja strip wax wykorzystywana jest w przypadku większych powierzchni ciała. Idealnie sprawdza się na nogach, rękach, plecach czy brzuchu. 

Dlaczego warto? 

Depilacja lycon jest przeprowadzana przy pomocy naturalnych, aromatycznych żywić oraz wosku pszczelego, dzięki temu po zabiegu skóra jest nawilżona i odżywiona. Ma to ogromne znaczenie dla kobiet z delikatną i wrażliwą skórą, która bardzo źle znosi wszelkie zabiegi depilacji. Po depilacji lycon Warszawa na skórze nie wystąpią żadne problemy. 

Zabieg nie tylko pomaga pozbyć się zbędnego owłosienia, ale jest relaksujący i przyjemny dla skóry, która jest odżywiona, sprężysta i nawilżona.