Profesjonalna stylizacja loków marki Kevin Murphy

Kevin Murphy Killer Curls to innowacyjny kosmetyk stworzony z myślą o włosach kręconych. Loki, ze względu na braki keratyny w ich strukturze, są znacznie bardziej narażone na przesuszenie oraz uszkodzenia. Z tego względu wymagają znacznie delikatniejszej i bardziej przemyślanej pielęgnacji i stylizacji. Marka Kevin Murphy stworzyła specjalne kosmetyki przeznaczone do włosów o kręconej strukturze. Zobacz: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Kevin-Murphy-Killer-Curls-Krem-Do-Stylizacji-Definiujacy-Skret-Lokow-200ml/299

Co zawiera Kevin Murphy Killer Curls?

Produkt powstał na bazie naturalnych wyciągów – między innymi wosku karnauba oraz wyciągów z owoców australijskich. Tak unikatowe połączenie pozwala na uzyskanie odpowiedniego skrętu nawet bardzo niesfornych włosów. Dodatkowo, kosmyki są odpowiednio nawilżone, a przy tym nieobciążone.

Naturalny efekt sprawia, że już nigdy nie trzeba godzić się na nieestetyczne, posklejane pukle, które nie prezentują się najlepiej. Dodatkowo, wzmocnienie które oferują naturalne wyciągi sprawia, że włosy prezentują się świetnie i są wyraźnie gładsze i bardziej lśniące.

Aplikacja preparatu

Nakładanie produktu jest bardzo proste. Wystarczy umyć włosy jak zwykle i odsączyć je dokładnie w ręcznik. Ważne, aby dokładnie pozbyć się nadmiaru wilgoci – zbyt dużo wody zanadto rozrzedziłoby kosmetyk, niwelując efekty.

Na odpowiednio osuszone kosmyki nakłada się dopasowaną do długości i gęstości włosów ilość produktu. Następnie należy ugniatać je aż do uzyskania pożądanego skrętu.