Jak dobrać pas do pończoch?

Pas do pończoch to niepozorny dodatek, który dodaje bieliźnianej stylizacji uroku z nutą zmysłowości. Do niedawna kojarzony był głównie ze zestawami bielizny w stylu retro, jednak w ostatnich latach powrócił w nowoczesnym wydaniu i bardzo szybko zyskał grono wielbicielek. Mimo że nie jest on widoczny pod ubraniem, dodaje on kobiecie pewności siebie oraz poprawia jej samoocenę. Pas do pończoch dostępny jest w asortymencie niemal każdego dobrego sklepu z bielizną damską.

Dobrze dopasowany pas do pończoch powinien zapewniać komfort przez cały dzień, a jednocześnie wyglądać wyjątkowo i być dopasowany do zestawu bielizny. Jak dobrać pas do pończoch? Poza walorami estetycznymi, warto zwrócić uwagę na rozmiar pasa. Aby dopasować idealny rozmiar pasa do pończoch, należy dokładnie zmierzyć obwód talii, a w przypadku wybranych modeli również obwód bioder. Każdy pas wyposażony jest w regulowane podwiązki zakończone plastikowymi lub metalowymi żabkami, które utrzymują pończochy na właściwym miejscu przez cały dzień.

Długie sukienki czy dodatek do bieliźnianej stylizacji – w każdym wariancie pas do pończoch sprawdzi się bardzo dobrze i wzmocni poczucie pewności siebie. Wiele klientek poszukuje pasa do pończoch podczas przygotowań do ceremonii ślubnej. Sklepy z bielizną oferują pasy do pończoch wykonane z koronki, ozdobione kokardkami lub w wersji minimalistycznej bez zdobień. Szeroki wybór pasów do pończoch pozwoli odnaleźć swój wymarzony model niezależnie od okazji i indywidualnych preferencji.