Najlepsze kosmetyki Golden Rose

Polska firma Golden Rose już od 2003 roku zadowala klientów z całego świata. Jest ona znana zarówno dzięki doskonałej jakości kosmetykom, jak i ich znakomitej, unikatowej kosmetyce. Produkty Golden Rose są jednymi z najlepszych w całym kraju, dlatego cieszą się szczególnym uznaniem wśród miłośników makijażu. Wiadomo jednak, że produkty GR dzielą się na lepsze i gorsze, dlatego warto poświęcić swój czas i spojrzeć na to, jaki są najpopularniejsze kosmetyki Golden Rose.

Longwear Finishing Powder

Ten znakomity puder potrafi utrwalić każdy makijaż na wiele godzin, przy czym nie osiada na skórze ani jej nie wysusza, niezależnie od ilości użytego pudru. Produkt jest lekki i przyjemny w odczuciu, dlatego idealnie nadaje się do codziennego makijażu.

Longstay Matte Liquid Lipstick

golden rose

Idealnie prezentująca się pomadka matowa to jeden z najlepszych produktów Golden Rose. Firma oferuje aż 10 kolorów, a aplikator zastosowany w pomadkach jest płaski i przystosowany do każdych ust. Produkt cechuje się także cudowną formułą i wspaniałym, pięknie się prezentującym wykończeniu. Pomadka jest dostępna na Drogeria.pl i, podobnie jak niżej przedstawione rozświetlacze, została określony mianem „Perły Rynku Kosmetycznego”.

Strobing Highlighter Baked Trio Palette

Jest to jeden z najlepszych dostępnych zestawów rozświetlaczy na rynku, czego dowodzi przydzielony mu tytuł „Perły Rynku Kosmetycznego”. Odcienie w palecie są jednocześnie uniwersalne, jak i pełne niepowtarzalnego uroku. Rozświetlacze można bardzo łatwo nałożyć na twarz, zarówno na sucho, jak i na mokro.