Trening skóry z kosmetykami Phlov by Anna Lewandowska

Często, aby uzyskać zadowalające efekty na skórze twarzy, nie wystarczy tylko używać kosmetyków. Okazuje się, że trening skóry jest równie ważny jak trening całego ciała, ponieważ dogłębnie wpływa na poprawę jakości struktur skóry, dzięki czemu twarz staje się odmłodzona i promienna. Sztandarowymi produktami, które odwzorowują tę zasadę w praktyce są kosmetyki phlov by Anna Lewandowska.

Trening skóry twarzy i ciała z Phlov — jak to działa?

Naturalne kosmetyki phlov odżywiają skórę dogłębnie, a nie tylko na jej powierzchni, dzięki czemu jej dotlenienie oraz ujędrnienie utrzymuje się znacznie dłużej niż przy użyciu tradycyjnych kosmetyków. Co więcej, działanie kosmetyków dociera nawet do tkanki tłuszczowej — ograniczając efekt jojo.


Przy jednoczesnych ćwiczeniach fizycznych lub masażach twarzy można osiągnąć niesamowite rezultaty, dlatego tak ważne jest holistyczne podejście do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Naturalne upiększenie twarzy i ciała

Kosmetyki Anna Lewandowska są nie tylko naturalne, ale przede wszystkim skuteczne i kompleksowe.
Dogłębne oczyszczenie skóry i peeling to pierwszy etap, który umożliwi pozbycia się zanieczyszczeń z naskórka. Na świetną kondycję skóry wpływa także szczotkowanie ciała na sucho — kolejny trening, który upiększa.

Szczotkowanie ujędrnia, pobudza krążenie i niweluje cellulit, a przy tym odpręża i relaksuje. Po takim domowym treningu skóry warto odżywić ją naturalnym i odżywczym balsamem lub olejkiem, a na koniec użyć perfum, które idealnie dopełnią troskę o promienny wygląd.