Wkręć się w spiralę oryginalności!

Spirale do uszu stały się nośnym tematem. Często mylnie kojarzone jedynie z nieestetycznie zwisającą skórą, zniechęcają ich potencjalnych nabywców. Jest to jednak, niezwykle oryginalna i ciekawa koncepcja modyfikacji ciała. Przyciągnie ona z pewnością niejednego miłośnika bodyart’u, oraz osoby, które chcą wyróżnić się z tłumu.

Dziurka ⇒ spirala

Pojedyncza spirala, zaczyna się od typowego przekłucia płatka ucha. Dopiero potem następuje proces rozepchania dziurki, prowadzący do uzyskania oczekiwanego efektu. Na rezultat końcowy, czyli umieszczenie w uchu spirali, o docelowej grubości, trzeba czekać dość długo. Potrzebne są do tego ekspandery, które stopniowo poszerzają dziurkę, aż stanie się ona w końcu tunelem. Rozpychacze to z kolei nic innego jak pomniejsze spirale.

Spirala w uchu. Jak dbać?

Decydując się na spiralę w uchu, należy pamiętać o pielęgnacji dziurki/tunelu. Jest to o tyle istotne, że zapobiega zakażeniom, zarośnięciu się dziurki, oraz utrzymuje higieniczny stan płatka ucha. Tunele mają niestety przykrą tendencje do gromadzenia się w ich środku, zużytego naskórka i brudu. Prowadzi to do przykrego powonienia. Zalecana więc jest codzienna pielęgnacja nowo powstałego tunelu, która polega na codziennym przemyciu płatka ucha i spirali.

Kolczyki spirale

Spośród kolczyków tej kategorii nie ma dużego wyboru, jeśli chodzi o kształt spirali. Możliwość personalizacji gwarantuje za to szeroki wachlarz kolorów i motywów naniesionych na samą spiralę. Również tworzywo, z którego zostały wykonane kolczyki spirale, daje możliwość doboru ich pod indywidualną estetykę. Kupisz je w tym sklepie: https://crazyneedles.pl/kategoria/spirale.