Natura dla włosów – OnlyBio wcierka

Pielęgnacja włosów powinna być przede wszystkim skuteczna i bezpieczna. W uzyskaniu optymalnych efektów pomaga stosowanie produktów o naturalnym składzie. Jednym z nich jest OnlyBio wcierka. Jakie zalety posiada?

Siła z natury, czyli mocne włosy dzięki naturalnym składnikom

Naturalne metody pielęgnacji są dzisiaj bardzo popularne. Przynoszą wiele korzyści i mało skutków ubocznych. Nic dziwnego, że po wcierkę OnlyBio sięga się tak chętnie. Kosmetyk ten zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego i posiada wegańską formułę. Na etykiecie można również zauważyć informację o braku SLS, SLES, parabenów i innych sztucznych dodatków w składzie.

OnlyBio wcierka – dla kogo?

Produkt do wcierania w skórę głowy nadaje się głównie dla osób, które borykają się ze słabymi, przerzedzonymi i wolno rosnącymi pasmami. Kosmetyk pobudza włosy do wzrostu, a regularne stosowanie go pozwala zauważyć efekty bardzo szybko. Wcierkę nakłada się na oczyszczoną skórę głowy i masuje.

Co ma w składzie wcierka OnlyBio?

Kosmetyk bazuje głównie na trzech składnikach. Należą do nich:

– ekstrakt ze skrzypu polnego,
– ekstrakt z kozieradki,
– kapsaicyna.

Każdy z nich posiada korzystne dla kondycji włosów właściwości. Ekstrakty zapobiegają wypadaniu pasm i wzmacniają je, a kapsaicyna pozwala im szybciej rosnąć. Taki skład to prawdziwy ratunek dla włosów, wymagających sporych interwencji w codzienną pielęgnację. Dodatkowo, produkt przyjemnie pachnie. Po nałożeniu wcierki można poczuć zapach maliny i różowego pieprzu.