Dla kogo polecane są figi z wysokim stanem?

Bielizna modelująca cieszy się dużym zainteresowaniem klientek. Wśród wielu propozycji wybierają one choćby figi z wysokim stanem, które umożliwiają zamaskować nadprogramowe kilogramy w okolicach brzucha, unieść pośladki oraz wyszczuplić talię.

Kto powinien się decydować na figi z wysokim stanem?

Tego typu bielizna polecana jest dla kobiet w każdym rozmiarze. Nie musi być ona noszona jedynie przez panie o pełniejszych kształtach, ale również przez te, których ramiona i biodra cechują się podobną szerokością. Takie kobiety mają zwykle słabo zarysowaną talię, a funkcjonalnie figi z wysokim stanem ze sklepu Gorteks nadają sylwetce prawidłowe proporce. Sprawdzają się doskonale w przypadku obcisłego stroju, w tym na przykład sukienki uszytej z lejącego się materiału. Warto podkreślić, że takie majtki mogą być wykonane z klasycznej bawełny, koronki oraz laserowo ciętego materiału. Taka bielizna cechuje się brakiem szwów, dzięki czemu nie odznacza się pod ubraniem, a nadaje ona sylwetce kształt zbliżony do klepsydry.

Czy figi z wysokim stanem mogą wybierać kobiety o innych typach sylwetki?

Bieliznę modelującą, w tym majtki z wysokim stanem mogą z powodzeniem stosować kobiety o kształcie gruszki. Powinny one wybierać modele wykonane z gładkiego materiału. Taka bielizna doskonale maskuje mankamenty figury, w tym pomaga ukryć wystający brzuch oraz dość szerokie biodra.

Kto jeszcze może skorzystać z dobrodziejstw bielizny modelującej?

Majki modelujące mogą posiadać bardzo wysoki stan, który sięga aż do linii biustu. Tego typu produkty są szczególnie polecane kobietom, które niedawno urodziły dziecko. W związku z ciążą ich powłoki brzuszne uległy znacznemu rozciągnięciu. Kobiety czują się wówczas mało atrakcyjnie. Majki modelujące nie tylko doraźnie poprawiają wygląd sylwetki, ale również poprzez stały i delikatny nacisk powodują szybszą regenerację ciała.

Czy można zakładać tego typu majtki również na plażę?

W szerokiej ofercie sprzedaży dostępna jest bielizna modelująca w wielu fasonach i kolorach. Może być ona zakładana na co dzień, jak i na oficjalne wyjścia. Nie można również zapominać o tym, że wiele kobiet poszukuje strojów kąpielowych o tym fasonie. Tego typu majtki na plażę mogą posiadać dodatkowe zdobienia, na przykład w formie falbanek. Takie figi są szczególnie polecane paniom o chłopięcej sylwetce. Panie o kształcie gruszki powinny wybierać jednolite majki i zestawiać je z bogato zdobionym biustonoszem plażowym. W ten sposób podkreślają one górną partię ciała i nadają sylwetce prawidłowe proporcje.