Czym jest kolczyk labret?

Kolczyki labret są wykorzystywane głównie do piercingu ust. Rzadziej mają one zastosowanie w piercingu uszu. Są tak zaprojektowane, aby idealnie dopaoswać się do takich przekłuć. Składają się z pręcika i kulki na górze oraz ze specjalnej płytki na dole. Czym cechują się labrety? Jak się zaprezentują? Jakie zalety ma labret piercing?

Kolczyki labret

Niezwykle istotne jest to, że labret to najpopularniejszy kolczyk do ust. Zapewnia doskonałe dopasowanie do ust i zmniejszony nacisk na dziąsła, czy też zęby. Na uwagę zasługuje wiele materiałów, z jakich wykonuje się biżuterię. Podczas doboru zastanówmy się, na jakich aspektach najbardziej nam zależy. Przykładowo labrety z PTFE są zawsze dobrą opcją, gdyż kolczyk cały czas obija się o zęby. Jeżeli nie mamy z tym problemu, w zasadzie każdy materiał da nam komfort. Na rynku znajdziemy:

  • stal chirurgiczną,
  • tytan,
  • złoto. 

Nie każdy kolczyk nadaje się do cłlkowicie nowego przekłucia, co warto mieć na uwadze. 

Labret piercing

W sklepach online znajdziemy szeroki wybór labretów, które gustownie się prezentują https://crazyneedles.pl/pl/menu/labrety-186. Jedne modele są proste i stylowe, a inne bardziej odważne i oryginalne. Plusem jest fakt, że postawić można na dobre jakościowo materiały, jakie spełnią swoją rolę przez długi czas. Jeśli nie wiemy, jaki labret spełni nasze oczekiwania, poprośmy o pomoc sprzedawcę w sklepie. Zakup bez wychodzenia z domu jest sporym ułatwieniem i pozwala zaoszczędzić czas. Nowoczesne labrety dodadzą nam pewności siebie i wpłyną na odwagę. Kolczyk labret ma różne kolory i kształty, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.