Hybryda Semilac w domu i w salonie kosmetycznym

Trwały manicure to marzenie kobiet, które z całą pewnością można powiedzieć, że się ziściło – takie możliwości daje między innymi hybryda, którą zdejmuje się dopiero wtedy, gdy odrost paznokcia jest zbyt duży – może więc być to około 2 tygodni, albo i dłużej. Przez ten cały okres manicure odznacza się idealną jakością.

Profesjonalne produkty do hybrydy

Oczywiście za jakość manicure’u hybrydowego odpowiadają także odpowiednie preparaty, a także sposób, w jaki został on wykonany – jeszcze niedawno była to domena profesjonalnych kosmetyczek, dziś hybrydę na paznokciach można także samodzielnie wykonać w domu, a im częściej się ją wykonuje, tym lepszą odznacza się jakością.

Do wykonania hybrydy potrzebne są przede wszystkim określone preparaty oraz lampa, która utwardzi poszczególne warstwy manicure’u. Szeroki wybór tego rodzaju produktów można między innymi nabyć od producenta Semilac. Są to zarówno bazy, cleanery, kolorowe lakiery hybrydowe, jak i wszystkie niezbędne urządzenia oraz akcesoria do stylizowania w ten sposób paznokci.

Semilac – dla profesjonalistek i amatorek

Od Semilaca możemy zamówić nie tylko pojedyncze preparaty i akcesoria, ale również całe zestawy. W zależności od rodzaju świetnie sprawdzą się one nie tylko w przypadku profesjonalnych kosmetyczek, ale również dla amatorek, które dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. Szybko się również okazało, że domowe zestawy do hybrydy cieszą się bardzo dużą popularnością i hybrydę z powodzeniem można wykonywać w domu, co wiąże się także z dużą oszczędnością.