Zabieg wykonany u profesjonalnego piercera

Decydując się na kolczyk smiley, należy pamiętać o tym, żeby skorzystać z usług profesjonalnego piercera. Dlaczego jest to takie ważne? Chociażby dlatego, że taka osoba ma większe doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów, a na dodatek – całkiem możliwe, że ma lepszy sprzęt. Salony kosmetyczne niby też, ale jednak piercer ma specjalizację w tym, aby kolczyk do smiley umieścić w prawidłowym miejscu.

Cena za piercing smiley

Wszystko zależne jest od tego, gdzie dokładnie taki zabieg będzie wykonywany. Szacuje się, że średnia cena wynosi od ok. 80 zł do 100 zł. W tej cenie znaleźć można również podstawowy kolczyk, którego w żadnym wypadku nie można wyjmować, dopóki rana się zagoi. Chyba, że doszło do infekcji, ale takie przypadki należy konsultować z piercerem. Tak samo, jak chociażby to, czy to już czas na to, aby wymienić kolczyki smiley. Wiele osób dąży do tego, aby stać się posiadaczem innej, bardziej okazałej ozdoby. W szczególności, że kolczyki do smiley, mogą przybierać różne formy.

Czy przekłuwanie wędzidełka boli?

Tak, ale tylko przez chwil. Aby biżuteria do piercingu smiley została umieszczona w prawidłowym miejscu, piercer będzie używał specjalnych szczypiec. Nie należy się ich bać, ponieważ tylko dzięki temu będzie możliwe unieruchomienie wędzidełka, które samo w sobie jest strukturą cienką. Dlatego ból jest tylko krótkotrwały. Należy jednak zwrócić uwagę na to, żeby wędzidełko zostało przebite przy użyciu wenflonu. Tylko dzięki temu będzie można zachować bezpieczeństwo podczas zabiegu.