Jakie cienie do powiek dla siebie wybrać?

Cienie do powiek, są w stanie pomóc nam w przypadku wykonywania nie tylko makijażu dziennego, ale także wieczorowego. Musimy tylko zakupić dla siebie odpowiednie odcienie, aby wpasowały się w naszą urodę, a także, których jakość będzie na tyle dobra, że nie będziemy chcieli zmieniać je na inne, bo efekt, jak i samo nakładanie, będzie dziecinnie proste. Szczególnie że na rynku mamy ogromny wybór dostępnych kolorów, a także różnych wykończeń cieni, jakie możemy dla siebie wybrać.

Cienie do powiek, jakie wykończenia są dostępne?

cienie do powiek

Cienie do powiek z E-SAS.pl występują nie tylko w bardzo wielu odcieniach do wyboru, ale także w wielu wykończeniach. Możemy zdecydować się na odcienie zimne i ciepłe, a także naturalne. Mamy także do wyboru pigmenty, cienie sypkie, a także kremowe. Możemy także wybrać dla siebie:

  • wykończenie metaliczne,
  • perłowe,
  • matowe,
  • rozświetlające. 

Jak dobrać cienie do powiek do urody?

Zakup cieni do powiek, powinniśmy uzależnić, od typu naszej urody. Dla ciepłej warto postawić na cienie, które będą współgrać z oliwkową cerą, kiedy mamy jasną karnację, to warto postawić na cienie w zimnej tonacji, a także tej neutralnej, która pasuje jednakowo wszystkim. Od tego będzie zależeć, czy rzeczywiście będziemy w stanie poradzić sobie z wykonywaniem makijażu i czy ogólny efekt będzie nas zadowalał, co jest bardzo ważne.