Surface bar, kiedy warto pomyśleć o tego rodzaju ozdobie?

Surface bar to kolczyki występujące nie tylko w wielu kolorach, ale także wielkościach nie bez powodu. Surface bar piercing wykonywany jest bowiem na wielu miejscach powierzchniowych na ciele, co sprawia, że w każdym miejscu na powierzchni skóry, będzie potrzebny zupełnie inny kolczyk, aby ozdoba w pełni nam się sprawdziła, była bezpieczna i wygodna w noszeniu. Jednak kolejną ważną kwestią jest dobranie piercera, który wykona przekłucie w sposób odpowiedni. 

Piercing surface, kto decyduje się najczęściej na tę ozdobę?

Surface bar kolczyk wykonywany jest obecnie bardzo często przez osoby w różnym wieku. Dzięki niemu mamy szansę się wyróżnić i sprawić, że dane miejsce na ciele będzie prezentować się niezwykle efektownie. Kolczyki surface bar wykorzystywane są do tworzenia piercingu na powierzchni skóry, ale musimy liczyć się z tym, że rana po zabiegu będzie goić się nawet do 3 miesięcy. 

Co jest ważne po piercingu subface bar?

surface bar

Kiedy chcemy mieć pewność, że rana po zabiegu nie będzie sprawiała nam trudności, a także, że nie będzie dla nas zagrożeniem, to warto rzeczywiście stosować się do wszystkich wskazówek piercera. Przez kilka dni nie powinniśmy pić więc alkoholu, a także przyjmować leków, które bezpośrednio wpływają na krzepliwość krwi. Nie należy także moczyć rany, co może opóźniać gojenie. Ponadto należy stosować się do wszystkich zaleceń, bo tylko tak nabierzemy pewności, że rzeczywiście rana zagoi się w takim czasie, jaki zostanie opisany przez doświadczonego piercera, co jest najważniejsze, aby w pełni cieszyć się wykonaną ozdobą bez bólu i niedogodności.