Kerestase. Kosmetyki i pielęgnacja, dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb.

Kerestase, jest marką, która skoncentrowana jest na jednostce. Na każdej z nas indywidualnie. Styl życia nowoczesnych kobiet, uważa za inspirujący, a ich naturę określa jako niepowtarzalną. Czerpiąc swoje pomysły z obydwu nurtów, Kerestase opracowuje swoje produkty i projektuje zabiegi pielęgnacyjne, przypatrując się naszym indywidualnym potrzebom, jakie związane są z pięknymi włosami. 

W POSZUKIWANIU KOSMETYKÓW IDEALNIE DOSTOSOWANYCH DO NASZYCH POTRZEB.

Specjaliści marki, doszli do wniosku, że nie istnieją uniwersalne rozwiązania dotyczące włosów, które byłyby dobre dla każdej kobiety. Dlatego, tworząc swoje produkty, Kerestase bierze pod uwagę: rodzaj włosów, specyfikę skóry głowy, warunki zewnętrzne i wewnętrzne, styl życia oraz naszą ogólną kondycję. Jest to sposób specjalistów pracujących dla firmy, na znalezienie idealnego sposobu oraz tego rodzaju rozwiązań, które mogłyby sprostać naszym indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego opracowywane w laboratoriach Kerestase produkty, posiadają innowacyjny charakter oraz są spersonalizowane. Firma, umożliwia swoim klientkom, przeprowadzenie diagnozy online swoich włosów, co w dzisiejszych czasach, wydaje się być rewelacyjnym pomysłem. 

JAK DBAĆ O WŁOSY, BY MOGŁY BYĆ NAPRAWDĘ PIĘKNE?

Doświadczenie marki, pozwoliło jej dojść do wniosku, że codzienna pielęgnacja oraz okazjonalne zabiegi, jakie wykonujemy samodzielnie w domu, przedłużają efekt działań profesjonalistów, którzy pracują z naszymi włosami w salonie. Żeby nasze włosy mogły być piękne, musimy o nie regularnie dbać i nieustannie je pielęgnować. Ta metoda, według Kerestase, przynosi zawsze sprawdzony i zgodny z naszymi oczekiwaniami efekt. Stąd pomysł na tzw. rytuały dla włosów, które marka proponuje wzbogacić o spersonalizowane i luksusowe produkty Kerestase. Oprócz efektu pięknych włosów, na pewno sprawią nam one wiele przyjemności i będą się wiązały z uczuciem relaksu oraz odprężenia.