Eyebrow piercing – efektowna ozdoba twarzy

Kolczyki to jedne z najpopularniejszych gadżetów biżuteryjnych ostatnich lat. Akcesoria te, niegdyś noszone głównie w uszach, obecnie dekorują różne części ciała. Coraz częściej pojawiają się też  w charakterze ozdoby twarzy, szczególnie łuków brwiowych. Zamocowane w tym miejscu prezentują się niezwykle efektownie, eyebrow piercing rzuca się bowiem w oczy już przy pierwszym spojrzeniu na twarz.

Biżuteria do piercingu eyebrow – bogate wzornictwo i wybór materiałów

Kolczyki eyebrow to atrakcyjna propozycja dla każdej osoby, która za pomocą biżuterii pragnie wyrazić swoją osobowość i podkreślić indywidualny styl – tym bardziej, że tego rodzaju precjoza dostępne są na rynku w niezliczonej liczbie wzorów i kolorów. Produkuje się je również na bazie różnorodnych materiałów. Każdy miłośnik piercingu bez trudu wybierze zatem modele zgodne z własnym gustem. Wśród bogatej gamy wyrobów znajdują się kolczyki eyebrow w kształcie przynoszącej szczęście podkówki, banana, ostro zakończonego kolca czy niewielkiej kuleczki. Kolczyk eyebrow może być wykonany zarówno z tytanu, stali chirurgicznej, jak i metali szlachetnych, w tym złota czy srebra. Zwolennicy klasycznej prostoty nabędą modele jednokolorowe, natomiast wielbiciele błyskotek mogą sięgnąć chociażby po kolczyki udekorowane mieniącymi się cyrkoniami.

kolczyk eyebrow

Kolczyki eyebrow – przekłucia pionowe kontra poziome

Biżuteria do piercingu eyebrow może być mocowana w łuku brwiowym w pionie lub pozycji horyzontalnej. Ten pierwszy sposób cieszy się największą popularnością przede wszystkim z uwagi na łatwość wykonania piercingu. Alternatywę dla niego stanowi przekłucie poziome, wzdłuż linii łuku brwiowego. Jest nieco trudniejsze do wykonania, natomiast prezentuje się równie atrakcyjnie. Wybór jednej z dwóch opcji pozostaje zatem sprawą osobistych upodobań i preferencji osoby decydującej się na skorzystanie z usług salonu piercingu.