Kolczyk medusa w wardze, co musimy o nim wiedzieć?

Kolczyk medusa jest wybierany bardzo często przez wiele osób. Możemy bowiem ozdobić twarz w taki sposób, że będzie prezentowała się efektownie, ale także, że będzie dla nas w pełni bezpieczna. Kolczyk meduse dostępny jest w wielu sklepach więc możemy, wybrać dla siebie taką opcję, która będzie nam się podobać, ale także, która zostanie idealnie dobrana do naszych indywidualnych potrzeb, co jest kluczowe. 

Kolczyk medusa gojenie, ile trwa?

kolczyk medusa

Medusa piercing nie jest bolesny, a także gojenie trwa od kilku dni do kilku tygodni. Wszystko zależy od tego, czy będziemy odpowiednio go pielęgnować, a także od naszych indywidualnych predyspozycji. Medusa piercing, aby wyglądał świetnie, a także, aby był dla nas bezpieczny, powinien zostać wykonany przez doświadczonego piercera. Piercing medusa dzięki temu będzie nie tylko prezentował się świetnie, ale także nie będziemy musieli obawiać się, że będzie on stanowił dla nas bolesną i niebezpieczną alternatywę.

Jakie kolczyki do piercingu medusa wybrać?

Kolczyki do piercingu medusa z Crazyneedles zostaną nam idealnie dobrane przez piercera. Kiedy chcemy zakupić je samodzielnie wcześniej, to warto zapytać, jaki wybrać, aby świetnie się sprawdził. Standardowo najlepiej sprawdzi się biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej. Możemy mieć pewność, że będzie nie tylko bezpieczna, ale także, że nie będziemy musieli zapłacić za nią dużych kwot pieniędzy. Dla wielu osób jest to bardzo ważne, bo pragną zyskać efektowną ozdobę, jednak nie chcą płacić za nią tak dużo, jak za biżuterię srebrną czy złotą.