Kosmetyki do włosów CHI

Dbanie o włosy wymaga nie tylko systematyczności, ale i stosowania odpowiednich  kosmetyków respektujących ich potrzeby.  Kosmetyki do włosów marki CHI to nie tylko szampony i odżywki, ale również odżywcze olejki i sera. Ponadto CHI oferuje kosmetyki do stylizacji (m.in.: lakiery, kosmetyki nabłyszczające, spray chroniący przed działaniem wysokiej temperatury, suche szampony, kremy wygładzające) oraz do koloryzacji włosów (seria CHI Professional Color). 

Pielęgnacyjne potrzeby włosów

Pielęgnację włosów warto zacząć od podstaw, czyli ich dogłębnego oczyszczenia. Szampon CHI Keratin przeznaczony do odbudowy zniszczonych włosów o wysokiej porowatości. Z kolei szampon z serii CHI Infra z naturalnym jedwabiem polecany jest do włosów wymagających nawilżenia. Dobrze znane właściwości odżywiające i regenerujące olejku arganowego wykorzystano w serii CHI Argan Oil&Moringa. Z kolei szampon CHI Enviro działa silnie wygładzająco ze względu na obecny w nim kompleks perłowy z jedwabiem. 

Chi

Pielęgnacja CHI

Działanie szamponów dobrze jest wzmocnić zastosowaniem odpowiedniej odżywki lub maski do włosów. Szczególnie intensywne działanie nawilżające i odbudowujące ma keratyna. Odżywka CHI Keratin pomoże wzmocnić włosy łamliwe, porowate, ze skłonnością do puszenia się. Do zniszczonych i pozbawionych objętości pasm przeznaczona jest odżywka CHI Magnified Volume. Włosy farbowane wymagają szczególnej opieki. Konieczne może być w tym przypadku zastosowanie kosmetyku o właściwościach silnie regenerujących i wygładzających – CHI Infra Treatment. 

Moc olejków

Włosy zniszczone częstymi zabiegami fryzjerskimi wymagają szczególnej opieki. Z pomocą przychodzą tu olejki: arganowy, moringa, z czarnuszki. Spośród wielu kosmetyków CHI mamy tu do dyspozycji serie Argan Oil&Moringa, Tea Tree Oil, Luxury Black Seed Oil oraz Royal Pearl Complex. Olejki zawarte w tych produktach chronią przed działaniem promieni UV, odmładzają włosy i dodają im blasku. Warto wspomnieć także jedwabiu. Ma on silne właściwości zmiękczające włosy, dzięki temu pasma stają się gładkie i lśniące. Jedwab CHI Silk Infusion chroni włosy przed szkodliwym działaniem środowiska i wysokiej temperatury. Nie obciąża włosów.