Cheeks piercing – co to jest i dlaczego warto go zrobić?


Cheeks piercing, czyli kolczyk w policzkach, to oryginalny sposób na przekłucie swojego ciała. Nie da się przejść obok niego obojętnie, ponieważ prezentuje się oryginalnie, poprawia rysy twarzy, symetrię, a nawet tworzy urocze dołeczki. Oto co warto o nim wiedzieć.

Kolczyki w policzkach – co to takiego?


Cheeks piercing, czyli kolczyki w policzkach to oryginalny sposób na poprawienie rysów twarzy, który mimo wszystko nie należy do najłatwiejszych. Choć przekłucie trwa mniej niż minutę, rany goją się całkiem długo, a ponieważ rejony twarzy są wrażliwe, przez pierwsze dni, a nawet tygodnie, osoba, która wykonała kolczyki w policzkach, musi liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Na szczęście, poprawnie wykonany cheeks piercing po czasie nie jest odczuwalny, a jedynie zachwyca!

Kolczyki do piercingu cheek – co warto o nich wiedzieć?


Cheek piercing jest wyjątkowy i oryginalny ze względu na efekt, który osiąga się dzięki odpowiedniej biżuterii. Nie da się ukryć, że kolczyki do piercingu cheek są po prostu bardzo estetyczne, choć minimalistyczne.

Najpopularniejszym sposobem na umieszczenie cheeck piercingu są klasyczne kółeczka po obu stronach twarzy – umieszczone symetrycznie. Niektórzy umieszczają kolczyk jedynie po jednej stronie. Jeśli takie kolczyki pochodzą ze sprawdzonego źródła, będą bezpieczne dla skóry i jamy ustnej, a także łatwe w zdejmowaniu i zakładaniu. Ponadto będą trzymać się na swoim miejscu, eliminując ryzyko przypadkowego wypadnięcia i zgubienia, a także połknięcia.

To bardzo ważne, by decyzję o zakupie kolczyka podejmować, kierując się opiniami na temat danego sprzedawcy oraz jego doświadczenia.